Anında Etkili Aşk Duası

1033

Anında Etkili Aşk Duası Sizlerde Biliyorsunuz Bazen İnsanlar Çıkmaza Girer Ve Ne Yapacağını Şaşırır Bu Durumda Anında Etkili Aşk Duası Gibi Çalışmalar Hazırlatmak İsterler.

Anında Etkili Aşk Duası evlenmek isteyen ve Sevdiği kişi ile ayrı olduğu için yaklaşamayan  insanlar için yapılan bir Çalışmadır , Anında Etkili Aşk Duaları  yaptıran ya da yaptırmak isteyenlerin, başka birilerinin yaptığı büyü etkisi altında olma ihtimali vardır. Evlilik büyüsü yaptıranlar bir türlü evlilik kısmeti olmayanlardır. Bu kimseler için hayatta bir türlü evlenmek kısmet olmamıştır. Yakın akrabalar ya da çevrede kendilerini tanıyan ve gizli kin tutan insanların büyülerine maruz kalmış olma ihtimalleri yüksek olan bu insanların Aşk Duası yaptırmadan önce büyü için bakım yaptırmaları da uygun olacaktır. Medyum Ermiş Hoca bu kimseler için Aşk Duası yaptırmadan önce üzerlerinde etkin bir büyünün var olup olmadığını kontrol eder. Varsa bu büyüyü bozmak için işlem yapar. Büyü bozma işlemi yapıldıktan sonra Evlilik Büyüsü Aşamasına geçilir.

Anında Etkili Aşk Duası

Anında Etkili Aşk Duası

Anında Etkili Aşk Duası ve Sonra Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyüden kastımız vefk yazmaktır. Vefk bilindiği gibi en etkili duadır. Bazı özel ve gizli isimlerin zikredilmesi ile ve özel vefk işlemi ile sonuçlanır. Vefk yazıldıktan sonra kişiye postalanır. Ayrıca bazı özel dualar da okuması istenir. Büyü yapılması için büyü yaptıran ve yapılan kişilerin hem isimleri gerekir hem de doğum tarihleri ile birlikte anne isimleri de gerekir. Bu isimler Ebcet hesabı ile hesaplanır ve Arapça karşılıkları Vefk nüshasına yazılır. Kişilerin doğum günlerinin doğru olması da gereklidir. Çünkü her insanın barışık olduğu ve düşman olduğu yıldızlar vardır. Yıldızların bilinçli bir şekilde negatif enerji veya pozitif enerji yayması söz konusu değildir. Bu işlemlerin hepsi daha gizli olan hesaplarla belli bir sistem üzerine oturtularak yürütülür. Bu gizli ilimlere vakıf olmak insan oğlu için mümkün değildir. Fakat örneğin elektriğin kullanılması için nasıl çalıştığının bilinmesine gerek yoktur. Her insan eve elektrik çektirerek elektrikten sonuna kadar faydalanabilir. Büyü işlemi de öyledir. Çok çok gizli olan evrensel sistemlerin nasıl çalıştığını anlamak insan için kapalı bir bilgidir. Fakat aynı zamanda bunun böyle olması insanlık için yararlıdır. Büyü gibi gizli ilimlerin saklı tutulması Harut ve Marut meleklerinin insanlığa gizliden gizliye büyü öğretmeye başladığı tarihten bu yana devam eder. Büyü insanlığın mutluluğu ferahı için yapılırsa yararlı ve yapıcı olur, ancak insanlar büyüyü çoğunlukla kötü niyetler için kullanmaktadır. Şeytani hırsa ve isteklerle birilerini kıskanmak ve onun evini yıkmak için yapılan tüm büyüler büyük günahlardır.

Anında Etkili Aşk Duası

Anında Etkili Aşk Duası

Evlilik Büyüsü Etkisini Kaç Günde Gösterir

Bazı hüddamların emir altına alınması ve görev cebren getirilmesi sonucu kısa sürede etki gösterir. Her hüddam taifesinin özel isimleri ve özel görevleri vardır. Bu ilimler pozitif bilimin alanına girmez. İspat edilebilir ve denenebilir nesnel yanlarının olmaması nedeni ile Evlilik Büyüleri ve diğer tüm büyüler Hüddam adı verilen varlıklara çeşitli görevler yaptırma şeklinde gelişmektedir. Aynı vefkin yazıldığı iki kişinin büyü etkisini görme süresi aynı olmayabilir. Bazıları için 2 haftada hemen etkisi görülebilirken bazıları için de 3 ay süreç gereklidir. Bu nedenle kesin bir tarih vermek doğru olmaz.

Evlilik Büyüsü ile Yuvanızı Kolayca Kurun

Evlilik Büyüsü yahut evlilik vefki kısmetinizin açılmasına ve evlilik için önünüzdeki engellerin kalkmasına yardım eder. Hiç tahmin etmediğiniz bir yerden kısmetiniz beliriverir. Evlilik Büyüleri yapıldıktan sonra en geç 3 ay içinde en erken 2 haftada büyü etkisini göstermeye başlar. Bunun için sabırsız olmamak ve Allah’tan daima hayırlısını dilemek vardır. Doğru kişinin gelmesi  için verilecek bazı duaları da okumak yararlı olacaktır.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Yaşar. K dedi ki:

    İyi geceler doğan bey ben yaşar İzmir’den sevdiğim için hazırlamış olduğunuz aşk duası sayesinde şuan gerçekten çok mutluyum sizin gibi insanları bulmak ve sizin gibi insanlardan yardım almak çok mutlu ediyor beni benim için hazırlamış olduğunuz çalışma için teşekkür ederim size, inanın sizi bu sayfada buldum anında etkili aşk duası yazınızı okudum ve sizi aramıştım iyikide aramışım sizi ve bu çalışmayı yaptırmışım, bir haftadır çok iyiyiz bayan arkadaşım ile inşallah bu çalışma daim kalır sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum allah razı olsun sizden iyi geceler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir