Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

1499

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder, Kimler Bağlama Büyüsü Yapabilir, Bağlama Büyüsü kaç Günde Etki Eder, Tüm Sorularınızın Cevapları Sizlerle.

Bağlama büyüsü sevilen kişiyi kendine tamamen bağlama niyeti için yapılmaktadır bu işlem ilmi geniş medyum hocalar tarafından ince elenip sık dokularak titiz bir biçimde yapılmaktadır. Bazı kimseler sadece havas ilmi vefk yazma ve dua okumanın yeterli olduğunu düşünebilir ancak bu uygulamalar yeterli değildir. Her kişi için doğum tarihleri farklı anne adları ve kendi isimleri farklı olduğu için aynı vefk birden fazla kişi için yazılmaz. O nedenle fotokopi vefkler gönderen kötü niyetli insanlara güvenmeyiniz. Gerçekten sevdiğinizi kendinize bağlamak istiyorsanız bu işte 30 yıldır uzmanlaşmış medyum hocaya danışarak nasıl bir yol izleneceğini öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü için Kullanılan Malzemeler

Bağlama büyüsü eğer papaz büyüsü olarak adlandırılan büyü şeklinde yapılacaksa matlup kişiden özel parça istenebilir. Saç kıl adet kanı veya özel bir eşya ile işlem yapılan papaz büyüsü dışında sadece vefk ve tütsüler kullanılarak yapılan yine de çok etkili olan bağlama büyüsü vardır. Gül yağı özel karışımlarla hazırlanan mürekkep, bazı Esmai Hüsna ve hüddam isimleri ile birlikte muhabbeti istenen kişinin ismi ebcet hesabına göre Arapça olarak hesaplanır ve vefke eklenir. Vefk hazırlanması birkaç gün sürebilir ve bunun için özel materyaller kullanılır. Bazı durumlarda vefk bakır alaşım üzerine yazılabilir, bazı durumlarda ise sadece kağıt yeterli olabilir. Sevk edilecek hüddamı çağırmak ve kullanmak için gerekli olan materyaller her hüddam taifesi için farklı olmaktadır. Bu nedenle bağlama büyüsünün kesin ve net, herkese açık bir formülü yoktur. Hazırlanan bağlama büyüsü vefki içine bazı özel kokular eklenir ve vefk kapatılarak kişiye gönderilir. Kişi bu vefki üzerinde taşır. Gelişmeler ve olumlu sonuçlar kısa süre içinde görülmeye başlanır.

Bağlama büyüsü sonrası Gelişmeler

Eğer bağlama büyüsü bu işte uzman bir medyum hoca tarafından yapıldıysa etkisini göstermesi çok kısa sürer. Eğer işin ehli olmayan birileri tarafından yapıldıysa hiçbir etki göstermez. Vefk bazı hüddamları zorunlu olarak hizmete zorlar. Bazılarını ise musallata zorlar. Yanlış yapılan bir işlem hüddamların musallat olması ile sonuçlanabilir. Bu nedenle medyum hoca dışında kimseye bağlama büyüsü yaptırmamanızı öneririz.

 

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir