Bir Gecede Delirten Aşk Duası

3538

Bir Gecede Delirten Aşk Duası, Günümüzde Her İnsanın Hayali Olan Sevdiğini Bir Gecede Delirten Aşk Duası Büyüsü Çalışması İle Sizlerde Sorun Odaklı Çözüme Kavuşun.

Bir Gecede Delirten Aşk Duası en çok ilgi gören dualardan biridir. İnsanların aradığı güzel mutlu ve huzurlu birliktelikler gerçek hayatta kolay bulunmuyor. Bu nedenle aşk duası kişilerin sevdiklerine sıkıca bağlanmasının en etkili yolu olarak görülüyor. Bağlama büyüsü adı altında yapılan aşk duası yapan medyumun bilgi derinliğine bağlıdır. Medyum Ermiş Hoca bu alanda uzun yıllardır bağlama büyüsü ve aşk büyüleri çalışmaları yapmaktadır. Elde ettiği başarılar nedeni ile bu işe devam eden medyum hoca 30 yıla yakın süredir aşk büyüsü ile ilgili konularda talep edenlere yardımcı oluyor.

Bir Gecede Delirten Aşk Duası

Bir Gecede Delirten Aşk Duası

Bir Gecede Delirten Aşk Duası Nasıl Yapılır

Çok çeşitli büyü çeşidi vardır. En sık yapılanı da aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü eğer kesin sonuç isteniyorsa Vefk yaptırma yöntemi ile yapılıyor. Vefk yazılacak olan kişiler için bazı bilgiler gerekmektedir. Örneğin seven ve sevilen kişinin adları anne adları doğum tarihleri gerekiyor. Bu bilgiler yıldız name için gereklidir. Astronomi ilminde her insanın doğum saatine göre dost ve düşman gezegenleri vardır. Örneğin başak burcuna sahip olan A ve B kişisini ele alalım. A kişisi sabah doğmuşsa farklı gezegenlerin etkisinde ve farklı bir karakter geliştirecektir. B kişisi ikindi vakti doğduysa yine farklı bir seciye edinecektir. Doğum tarihleri, gezegenlerin negatif ve pozitif etkileri açısından en önemli veridir. Adların önemin ise isimlerin Arapça Ebcet hesabı karşılıkları tayin edilerek hazırlanan vefke eklendiği için önemlidir.

Bir Gecede Delirten Aşk Duası Ne kadar Sürede Yapılır

Bir Gecede Delirten Aşk Duası yaptırmak isteyenler için bu süre 1-7 gün arasında değişmektedir. Etkili bir vefkin yapılabilmesi için 7 gün beklemek gerekebilir. Medyum Ermiş Hoca sizin için7 ün süreyle özel dualar ve özel zikirler okur. Ayrıca tılsımlar ve buhurlarla ilgili özel işlemler yapar. Hazırladığı kağıt veya bez parçaya özel mürekkeple dörtlü sekizli on altılı olacak şekillerde duruma göre değişen vefk hazırlar. Vefk içine özel isimler ekler. Bu isimler büyü yapılmak istenen kişinin isimlerinin ebcet karşılığı ve göreve çağrılan cinni varlıkların isimleri olabilir. Bu işlemin sürmesi bir hafta zaman alabilir. Bir hafta sonra hazırlanan büyü ya da vefk sizin belirttiğiniz adrese gönderilir. Ayrıca bu işlemle birlikte okumanız gereken bazı isimler zikirler dualar verilebilir. Kısa zamanda etkisin gösteren Vefk işlemi bozulmadan ömür boyu sürebilir. Aşk konusunda kendinizi talihsiz hissediyorsanız medyum hocaya danışarak bu aksilikleri kısa sürede giderebilirsiniz.

Bir Gecede Delirten Aşk Duası

Bir Gecede Delirten Aşk Duası

Kimler Bir Gecede Delirten Aşk Duası Yaptırabilir

Aşk büyüsünü herkes yaptırabilir. Özellikle evli nişanlı sözlü ya da uzaktan sevip açılamayan kimseler aşk duasını yaptırırlar. Aşk büyüsünü yaptırmak için sevgisine karşılık bulmamak yeterlidir. Bir ömür boyunca eğer bir kişi ile mutlu olacağınızı düşünüyorsanız ve gözünüz ondan başkasını görmüyorsa aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü en çabuk tesir eden büyülerin başında gelir.  Hemen her aşk büyüsü başarılı olmaktadır.

Bir Gecede Delirten Aşk Duası genellikle erkek veya kız arkadaşını aşık etme büyüsü, terk eden kocayı geri getirme büyüsü, kız arkadaşı aşık etme büyüsü, gideni bağlama büyüsü gibi adlar altında yapılmaktadır. Kaşık büyü de kaşık kullanılarak hem ayırma hem de birleştirme niyeti ile yapılabilir. Aşk duası yaptırmak size kesin sonuçlar verir çünkü Vefk, çok güçlü bir duadır. Vefk yazdırmak için bu alanda 30 yıldır çalışan medyum hoca ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Kendisi size aşk büyüsü için gerekli sorular soracak ve akabinde vefk yazma işlemine başlayacaktır. Vefk yazma süresi 7 gün sürmektedir. 7 günün ardından etkiler en erken 15 günde en geç 120 günde görülmeye başlanır.

Yorumları Görüntüle

4 yorum

 1. Semiha. T dedi ki:

  Bir gecede delirten aşk duası hakkında yazınızı okuyup sizi aramıştım sevgili doğan hocam ve bu çalışmayı hazırlayalı 9 gün geçmesine rağmen benim eşim ile aram şimdiden düzelmeye başladı, isin aslı ben hep medyumları araştırırken inanmadan bakıyordum yazılarına ama sizin yazılarınız daha cazip gelmişti ve rabbimde gönlüme göre verdi şuan aramı çok iyi bunun devamı gelsin elinizden geleni yapın doğan hocam şimdiden size teşekkür ederim iyi geceler dilerim. Semiha. Tokat

 2. Kader tas dedi ki:

  Slm hocam ben esşmden bosandım ama tekrar bana pişman olmasın bana deli devama asık olup donnesın istiyorum hangi duvayı okunan lazım lütfen bana yardım esin

 3. sevgül dedi ki:

  Slm hocam ben askimdan olmek uzereim onu baska sindan nadil ayira bilirim oda beni seviyor ama kendini degil devamli milet ne der dusunuyo ve o kadindan ayrilmoy utaniyo el alemden napabilirim

 4. Nigar dedi ki:

  Salam men kecmis sevgilimin meni yeniden sevmeyini ve sorada onunla evlenmek istirem cox xais mene komek edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir