Dil Bağlama Büyüsü

1184

Dil Bağlama Büyüsü, Birinin Dilini Nasıl Bağlarım, Dil Bağlama Büyüsü İşe Yarar mı, Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Dil Bağlama Büyüsü Nedir.

Dil bağlama büyüsü çok sık yapılan bir büyüdür özellikle baskın gelmek isteyen evli çiftlerden birinin diğerine karşı yaptırdığı bir uygulama olan dil bağlama büyüsü işlemi aynı zamanda sevilmeyen kimselere karşı da yapılabilmektedir. Yani dil bağlama büyüsü sadece evliler nişanlılar veya çiftler için yapılmaz. Kendisine zalimce davranan bir yöneticinin dilini bağlamak için veya kendisine sert davranan bir patronunun dilini bağlamak için ya da kendisine karşı gelen ve isyan eden çocuğunun dilini bağlamak için yine dil bağlama büyüleri yapılmaktadır. Dil bağlama büyüsü yapmak için yine vefk ilmine başvurulmaktadır. Medyum hoca dil bağlama büyüsü yaptırmak isteyen ve gerçekten haksız yere hakarete uğrayan mağdur insanlar için bu uygulamayı başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü

Birine Dil Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Kötü niyetle yapılan her şeyde olduğu gibi, yine kötü niyetle yapılan dil bağlama büyüleri de hem yaptıran hemde yapan için günahtır. Haksız yere birilerinin dilini bağlamak ve kendi karşısında her türlü haksızlığa karşı Boyun eğmesine ya da sessiz kalmasına yol açacak uygulamalar yapmak veya yaptırmak direkt olarak insan iradesini ezmek ve etkisiz bırakmaktır. Bu uygulama karşı tarafın iradesini bağlamak anlamına gelmektedir. Fakat gerçekten haksız yere zulüm gören bir eş veya çalışan insan haksızlıkları önlemek için bu yönteme başvurabilir. Yuvanın yıkılmasını istemeyen ve sonunun hayra çıkacağını ümit eden zulme uğramış olan insanlar dil bağlama büyüsü yaptırabilirler.

Dil Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Özellikle kadınlar kocalarının dilini bağlamak için dil bağlama büyüsü yaptırmaktadır.gelin kaynana karı koca arasındaki ilişkilerde yaşanan çatışmaları susturmak için yine dil bağlama büyüsüne baş vurulmaktadır. Kötü konuşmaların  kalp kırıcı davranışların ortadan kaldırılması amacıyla dil bağlama büyüsü veya dil bağlama vefki yazdırılabilir. Örneğin bir gelin kaynanasından Sürekli zulüm gördüğünü düşünüyorsa veya el ayağa düşmüş Bir kaynana gelininden zulüm hakaret görüyorsa yine dil bağlama büyüsüne başvurabilir. Dil bağlama büyüsü yerine dil bağlama duası yapan insanlar vardır. Etkili yöntem daha doğrusu duanın en etkili yöntemi vefk yazdırarak olumsuzlukları ve haksızlıkları bertaraf etmektir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir