Erkeği Bağlama Büyüsü

607

Erkeği Bağlama Büyüsü, Bir Erkeği Bağlama İçin Yapılacak Olan Bu Çalışmayı Dilediğiniz Zaman Medyum Ermiş Hocadan Talep Edebilirsiniz.

M.Ö 4000 yılından beri büyü yapılmaktadır, Harut ve Marut adlı iki varlığın dünyadaki insanlara büyüyü öğrettikleri bilinmektedir. Fakat insanların çoğu büyü yapmayı kötü niyetler için kullanmaktadırlar. Cinleri kullanmak ve bazı görevlere sevk etmek işlemi olan büyüler hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak için bu işin ilmini almak gerekir.

Büyü ve Astronomi

Gezegenlerin durumu güneş saati ay saati ve derin bir Astronomi ilmi gerekir. Arapça Süryanice dillerinde çokça yapılan büyüler eğer çok kötü niyetlerle bozgunculuk yapılma niyetiyle yapılırsa çok büyük bir günahtır. Fakat ak büyü olarak adlandırılan tamamen iyi niyetlerle yapılan büyüler yararlıdır. Amaç çok iyi olduğu için birleşmeci yapıcı onarıcı niyetlerle yapılan büyüler hem daha kısa sürede etki gösterir hem de kötü varlıklarla ilişkiye girilmesine ihtiyaç doğurmaz. Sık yapılan bağlama büyüleri arasında kaşık büyüsü de çok etkilidir. Tahta kaşıklar kullanılarak yapılan bir nevi bağlama büyüsü olan kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların ter yüz edilmesi ayırma amaçlı iken kaşıkların birbirine bakacak şekilde bağlanıp işlem yapılması birleştirme amaçlı olduğu için ak büyüdür.

Erkeği Bağlama Büyüsü

Erkeği Bağlama Büyüsü

Çeşitli Bağlam Büyüleri

Çok çeşitli bağlama büyüleri vardır. Kabala şaman büyüleri gibi büyüler derin ilim gerektiren büyülerdir. Ayrıca İbranice Aramice dillerle ve Süryanice dillerle yapılan tılsımlı büyüler vardır. Bu büyüler de çok etkili büyülerdir ve Avrupa’da yaygın olarak yapılır.  Kötü varlıklarla ilişkiye giren bir medyum, büyülerinde hayvan kanı kullanır. Kötü bir amaca hizmet eden büyüler kanla yapılır. Çünkü kötü amaçlar için çalışan cinler kanla beslenirler.Bağlama büyüsü de ak büyü veya kara büyü sınıfına girebilir. Başkası ile evli bir kadını ya da erkeği baştan çıkarmak için yapılan bağlama büyüleri kara büyü sınıfına girer. Yarasa kanı kadın hayız kanı domuz kanı ve yağı kullanılarak yapılan büyüler kötü niyetlerle yapılan kara büyülerdir. Ancak helal olan sıvılar gül yağı lavanta gibi materyal kullanılarak yapılan büyüler eğer hayırlı amaçlarla yapılıyorsa faydalıdır. Sonuç olarak astronomi yıldızlar ilmi, büyü yapılacak dil bilgisi büyü terimleri cin isimleri tütsü ilmi ebcet ilmi gibi birçok ilmi gerektiren büyü yapma işlemi bu işte uzmanlaşmış medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.Erkeği bağlama büyüsü kocası tarafından terk edilen ya da erkek nişanlısı tarafından terk edilen kadınlar ve genç kızlar için yapılabilir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir