Erkeklik Bağlama Büyüsü

625

Erkeklik Bağlama Büyüsü, Erkeklik Bağlama Büyüleri, Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Tüm Bu Detaylar Sizlerle.

Erkeklik Bağlama Büyüsü yapılmasının nedeni kin duyulan bir erkeğin cinsel iktidarını bağlama isteğidir. Erkeklik bağlama büyüsü yapanlar genel olarak sevdiği erkeği başkalarına kaptıran, sevdiği erkeğe kavuşamayan ve kavuşma şansı da bulunmayan kadınlar tarafından yaptırılır. Erkeklik bağlama büyüsü yaptırıldığında ve büyü başarılı olduğunda erkek iktidarsız olmaya başlar. Kendisi ile eşi arasında bozulan cinsi münasebetler evliliğin ya da birlikteliğin de bitmesi ile sonuçlanır. Dahası bu erkek başka kadınlara da ilgi duyamaz. İktidarsız olan erkeğin ruh hali de git gide bozulmaya başlar. Bazen tedaviler de hiçbir cevap veremez.

Erkek depresyona hatta intihara kadar gidebilir. Eşini sürekli aldatan erkekler, haksız yere bu eylemi yaptıkları için böylesi bir uygulama ile cezalandırılabilirler. Erkekliği bağlama büyüleri yapıldıktan sonra erkekliği bağlanan erkeğin aklı başına geldiğinde bu büyü bozdurulabilir.

Elbette bu büyüyü yapmak ve bozmak da derin bir ilim ister. Bu nedenle erkeklik bağlama büyüsü ve erkeklik bağlama büyüsünü bozma işlemi gibi işlemlerde uzman medyum hocalara ihtiyacınız olacaktır. Kısa süreli bir cezalandırma olarak düşündüğünüz erkeklik bağlama büyüleri yaptırdıktan sonra beli bir zaman geçmesi gerekir. Büyünün etkisini göstermesi yaklaşık 2 haftayı bulabilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü

Erkeklik Bağlama Büyüsü

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir

Erkekliği bağlama büyüsü ve kısmet kapatma büyüsü arasında fark vardır. Kısmet kapatma erkeğin evlenmesini engelleme ve önünü tıkma amacını taşırken, erkeklik bağlama büyüsü ise erkekliği tamamen bağlar ve erkeğin cinsel hayatını bitirir. Bu durum erkeğin diğer tüm ilişkilerini etkiler. Erkek, erkekliği bağlandığı için kendini yarım insan olarak hisseder. Hayata küser. Büyünün bozulması ve erkeğin normale döndürülmesi için de ayrıca işlem yaptırmak gerekir. Eğer eşiniz sizi aldatıyorsa bu duruma dur diyebilmek için kısa süreliğine erkekliği bağlama büyüsü yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bu durumda erkeğin cinsel fonksiyonları adeta felç olacağı için sevgilisinden uzaklaşması hatta tamamen ayrılması gerçekleştikten sonra bu büyüyü bozmak ve erkeğinizi kendinize bağlamak için ayrıca vefk yazdırarak bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Kendine bağlama büyüsü kaşık büyüsü aşık  etme büyüsü adı altında bir çok bağlama büyüsü, büyü uzmanı medyum hoca tarafından özenle ve etkili biçimde yapılmaktadır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir