Eşi Bağlama Büyüsü

322

Eşi Bağlama Büyüsü

Eşi Bağlama Büyüsü, Eşi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Eşi Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur, Eşi Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder Tüm Bu Sorunlarınıza Yanıt Bulacağınız Sayfamız.

Muhabbet Bağlama Büyüsü ile sevdiğiniz insanlarla muhabbetiniz daim olur, Karşılıklı Sevgi anlamına gelen Muhabbet  muhabba Arapça “Hubb” kökünden gelir sevilen erkek ise habib, kadın ise mahbuba habibe sıfatlarını alır. Muhabbet Büyüsü, genel olarak kırgın kavgalı  evli çiftler arasında meydana gelen huzursuzluklarda ortamı yumuşatmak ve çiftleri birbirine bağlamak için yapılır.

Eşi Bağlama Büyüsü

Eşi Bağlama Büyüsü

Muhabbet Büyüsü / Aşk Büyüsü

Muhabbet büyüsü de yine aşk büyüsü gibi tamamen iyi niyetle vefk yazma işlemidir, bazı tütsülerin yakılması bazı gizli isimlerin zikredilmesi ve bazı hüdamların hizmete alınması gibi bazı süreçlere ihtiyaç duyar.

Bu işlem ehil bir medyum tarafından yapılmazsa hiç bir yararı görülmez. Yararının görülebilmesi için bu işi yıllardır yapmakta olan başarılı medyumlar tarafından yapılması gerekir. Ayrıca medyuma verilen anahtar bilgilerin yani seven sevilen adlarının ve doğum tarihlerinin anne adlarının doğru olması gerekir.

Yeni olarak tanışan birbirlerine kalben muhabbet bağlayan gençlerin sevgi bağlarını daha da güçlendirmek için de muhabbet büyüsü yapılmaktadır. Muhabbet büyüsü ile aşk büyüsü arasında ne fark vardır diye merak edenler açıklayalım ki; muhabbet büyüsü ve aşk büyüsü aynı amaca hizmet eder fakat uygulamalar farklıdır, dolayısı ile hizmet altına alınan hüdamlar da farklıdır ve onların yapacağı işler ve tesirler de farklıdır.

Aşkı Muhabbet Büyüsü ile yakalayın

Muhabbet Büyüsü ilişkiler sağlamlaşır. Muhabbet büyüsünün ilişkileri güçlendirdiği, anlaşmazlıkları ve kavgaları sona erdirdiği görülmüş ve denenmiştir. Bu nedenle en sık başvurulan büyüdür. Hayatınızı karşılık bulamadığınız aşk ilişkileriniz yüzünden arabeske bağlamayın. Hemen Medyum Hoca hocamızı arayın ve 2 hafta içinde hayatınızdaki muazzam değişimleri muhabbet büyüsü ile gözlerinizle görün ve yaşayın.

Muhabbet Duası

Sevdiğiniz kişiyi kadın veya erkek olsun hemen ve en kısa sürede hızlıca şekilde  kendinize aşık etme büyüsüdür.. Sevdiğiniz kişi sizin sevginizin derinliğini hissetmeden daha yüzeysel ilişkilere yelken açtığında arkasından baka kalmamak için elinizden gelen en iyi şey hemen bir muhabbet büyüsü yapmaktır. Muhabbet duası da etkilidir, aşkınıza karşılık vermeyen sevdiğiniz kimseleri uyandırmak ve size geri döndürmek için  yani daha çık ifade  ile sizi sevmeyeni size bağlamak ve aşık etmek amacıyla muhabbet duası yapılır.

Bir ipe 41 düğüm atarak kişinin adını ve anne adını söyleyerek kalben geri dönüş için niyet edilerek 15576 kez “El Muiz “ zikri çekilir ve düğümler açılırken Nass süresi okunur. İşlemden önce namaz kılmak ve temiz olmak gerekir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir