Göz Bağlama Büyüsü

1038

Göz Bağlama Büyüsü, Göz Bağlama Büyüleri, Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Göz Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır, Eşe Göz Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar 

Göz bağlama büyüsü evine bağlı olmayan ve gözü dışarda olan kadınlar ve erkekler için en etkili yoldur. Mutlu bir evliliği varken bir eşin gözünün dışarıda olması bir hastalıktır. Bir çok insan bu hastalıktan muzdariptir. Bazı insanlar ortada hiçbir sorun yokken ve evlilikleri ya da ilişkileri çok iyi gidiyorken, yine gözlerini dışarıdan alamazlar. Bu rahatsızlık, ailenin tüm fertlerine sıkıntılar yaratır. Dışarıdaki insanlara da sıkıntılar yaratır. En iyi yol, göz bağlama büyüsü yaptırarak ya da göz bağlama vefki yazdırarak eşin dışarıya olan arayışını ve harama olan meylini kökünden almaktır. Bu davranış veya uygulama onun iradesine müdahale etmek olsa da harama el uzatmasını engellediği için yararlı bir uygulamadır. Yani göz bağlama büyüsü bir eşin, kendi kocasını veya karısını sadece kendisi ile ilgilenecek hale getirme çabasıdır ki bunda bir beis yoktur. Eğer sizin de eşinizin gözü sürekli dışarıda ise, ya da dışarıdan nem kapıyorsa, kendisine gösterilen en ufak ilgiyi abartarak bir ilişkiye çevirme gayretinde ise göz bağlama büyüsü yararlı bir uygulama olabilir.

Göz Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar

Göz bağlama büyüleri eşini evine ve kendisine bağlamak isteyen eşler tarafından yapılır. Bu davranış hayırlı bir işe girişmek niyeti ile yapılır. Eşini dışarıdaki kötülüklerden korumak adına yapılan göz bağlama büyüsü ya da göz bağlama vefki birkaç günlük işlemle noktalanır. Etkisini bir aya kalmadan gösteren Göz bağlama büyüleri yuva kurtarıcı bir uygulamadır. Fakat kötü niyetlerle de yapılabilmektedir. Mesela evli birisini kendine bağlama ve onun yuvasını yıkmaya çalışma niyeti ile yapılan göz bağlama büyüsü zararlı sonuçlar verir. Sevdiği insanın ilgisini arttırmak isteyen ve onun duygusal enerjisini sadece kendisine yöneltmek isteyen insanlar da göz bağlama büyüsü yaptırabilirler.

Göz Bağlama Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir

Büyü yapılan kişide bir iki hafta içinde çeşitli kafa karışıklıkları duygusal travmalar gözlemlenebilir. Duygu denizinde fırtınalar esmeye başlar. Kişi davranışlarının başka güçler tarafından kontrol edildiğini hisseder. Eskiden olduğu gibi, dışarıdaki karşı cinslere olan ilgisinin azaldığını hisseder. Buna mukabil eşine garip ve çok fazla bir ilgi hissetmeye başlar. Ona bağlanır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir