Kendine Bağlama Büyüsü

1331

Birini Kendine Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Medyum Ermiş Doğan Hoca Bağlama Büyüsü Hakkında Çok Detaylı Bilgiler Veriyor.

Medyum Ermiş Doğan Hoca tarafından yıllardır başarıyla denenmiş olan Birini kendine bağlama büyüsü ve bir çeşit bağlama büyüsüdür. Birini Kendine Bağlama Büyüsü kuvvetli bir celbiye yani zorlama etkisi yaratan bir uygulamadır. Bu büyünün yapılış amacı sevgisi talep edilen kişinin sevgi talep eden kişiye manevi olarak tamamen bağlanmasını sağlamaktır. Büyünün gerçekleşmesi bir hafta zaman alabilmektedir.

Kendine Bağlama Büyüsü sonrasına Neler Olur

Sevgisi Talep edilen kişi büyüden sonra bir çeşit depresyona kısa süreli olarak girebilir. Daha sonra düşünce karmaşası yaşayabilir. Bu belirti cinlerin devrede olduğunun bir göstergesidir. Güçlü bir bağlama büyüsü olan kendine bağlama büyüsü vefk yazılmak suretiyle yapılmaktadır.

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

Medyum Hoca 22 yıldır Bağlama Büyüsü Yapıyor

Medyum hoca sizden aldığı bilgileri kullanarak hem sizin hemde sevgisi Talep edilen nişanlınızın veya Eşinizin ya da sevgilinizin isimlerini ve doğum tarihlerini alarak Yıldız name ve gezegenlerin durumuna baktıktan sonra lazım olan helal yağları ve kokuları buhur ve tütsüleri kullanarak vefk yazma işlemini başlatacaktır. Vefki yazma işlemi iki ya da üç gün sürmektedir. Vefki yazıldıktan sonra vefkin konacağı koruma kabına (muska) gerekli kokuları eklendikten sonra size postalanır ayrıca hangi duaları okumamız gerektiği size bildirilir.

Kendine Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir

2 hafta ile 40 gün içerisinde bağlamak istediğiniz Eşinizin veya nişanlınızın ya da sevdiğiniz kimsenin Size ziyadesiyle bağlandığını göreceksiniz. Bunun için size verilen özel duaları zikirleri aksatmadan yerine getirmeniz gerekir. Bu uygulama ile yani sevdiğini kendine bağlama duası kendine bağlamak için dua sevdiğini kendine bağlamak duası sevgiliyi bağlama duası gibi çeşitli isimler altında anılan özel duaları belirli günler ve belirli sayılarda okumanız istenebilir. Daha sonrasında gelişmelerin akıl almaz bir şekilde sizin lehinize döndüğünü göreceksiniz. Size engel teşkil eden tüm faktörlerin de ortadan kalkması muhtemeldir. Söz gelimi size zorluk çıkaran sevdiğiniz kişinin yakın bir akrabası annesi babası veya kardeşi de size karşı muhabbet beslemeye başlar. Etrafınızdaki tüm olaylar pozitif olarak dönüşmeye ve işlerinizi kolaylaştırmaya yönelik olarak gelişir.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Serkan dedi ki:

    Sevdiğim bir kadını kendime bağlamak için büyü yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir