Kocayı Bağlama Büyüsü

379

Kocayı Bağlama Büyüsü, Kocayı Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Kocayı Bağlama Büyüsü Tutarmı, Medyum Ermiş Hocamıza Bu Konularda Çok Sorular Gelmektedir Sizler İçin Yanıtları.

Çok fazla çeşitlenen bağlama büyüleri arasında dil bağlama büyüsü kaşıkla bağlama büyüsü papaz büyüsü  gibi bağlama büyüleri vardır. Eşek dili ile bağlama büyüsü sicim ile bağlama büyüsü buğday  ile bağlama büyüsü gibi çeşitli adlar altında yüzlerce farklı bağlama büyüleri yapılmaktadır. Kocayı bağlama büyüsü ve kadını bağlama büyüsü farklı malzemelerle farklı vefkler yazılarak oluşturulmaktadır. Örneğin kocayı bağlama büyüsü erkeğin bütün duygu ve düşüncelerinin büyü yaptıran kadına yönelmesi şeklinde sonuçlanmaktadır.

Çok Farklı Bağlama Büyüsü Vardır

Bağlama büyülerinin çok farklı ve çeşitli olması sebebiyle amaçları da farklıdır. Bazı kadınlar erkeğin dilini bağlamak için büyü yaptırır ki bu da erkeğin kadın karşısında her türlü haksızlıkta sesini çıkarmamasını sağlamaktadır ya da bu amaca yönelik olarak büyü yapılmaktadır. Böylece Erkek kadının bütün direktiflerini ve emirlerini yerine getiren bir köle durumuna düşer. Bu tip büyüler erkeğin iradesini tamamen elinden aldığı için hayra alamet değildir.

Kocayı Bağlama Büyüsü

Kocayı Bağlama Büyüsü

Hayır İçin Kocayı Bağlama Büyüsü

Yalnız dış dünyaya fazla açılan gözü dışarda olan gözünü harama bulamış, eve gelmeyen sorumluluklarını bilmeyen çoluk çocuğunu açıkta bırakan kocaların eve bağlanması için  kocayı bağlama büyüsü yapılması gereklidir.

Bu amaçla yapılacak işlemler hayırlı işlemler olarak düşünülebilir. Fakat eşek dili ya da başka bir hayvanın herhangi bir uzvu kaynatılarak ve birçok işlem yapıldıktan sonra bunları erkeğin yemeğine katarak yapılan büyüler çok büyük günah sayılabilir. Egolarına düşkün, erkeği yönetmek isteyen, evin bütün yönetimini ele almak isteyen kadınların başvurabileceği bu tür büyüler çeşitli şekillerde yapılmaktadır. Ancak bağlama büyülerinin bazıları vardır ki hayırlı amaçlara hizmet eder. Örneğin birbirini isteyen ve hayatlarını birleştirmek isteyen iki nişanlının önündeki aksilikleri ve engelleri kaldırmak için ve bu sevgililerin birbirlerine daha büyük muhabbetle bağlanmaları için bağlama büyüsü işlemi hayırlı bir iştir. Ya da eşinde hiçbir kusur olmadığı halde sürekli gözü dışarıda olan erkekleri eve bağlamak için kocayı bağlama büyüleri hayırlı bir işe hizmet eder. Böylece koca haram işlere zinaya bulaşmadan evine bağlanmış olur. Görüldüğü gibi büyü çok çeşitli  niyetlerle ve çok çeşitli yöntemlerle yapılmaktadır.

Kocanızla Aranız Kötü ise

Kocanız sizinle ve çocuklarıyla yeterince ilgilenmiyorsa evden kaçmak için bahane arıyorsa kocanızı Yeniden eve bağlamak için daha mutlu ve huzurlu bir yaşam için kocayı bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum Hoca bağlama büyüsü yaparken vefk kullanarak birkaç gün içerisinde işlemi tamamlayacaktır. Tek yapmanız gereken yuvanızı kurtarmak için medyum hoca ile iletişime geçmek, durumu izah etmek ve kocayı bağlama büyüleri yaptırarak eşinizi yuvanıza bağlamak olacaktır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir