Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

315

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, papaz büyüsü bozan medyumlar, papaz büyüsü bozan hocalar, papaz büyüsünü nasıl bozdurabilirim, gibi sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladık.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, Son zamanlar sık olarak gündeme gelen ve birçok insanın merak ettiği Papaz büyüsü en tehlikeli büyülerden biridir ve kırmızı büyü sınıfında ele alınır. Bazıları bu büyü çeşidine kara büyü de demektedir. Hayvan ölülerinin kemiklerinin , insan atık parçaları ile işleme konması ve bazı tersten surelerin okunması ve üstelik cünüp halde iken bunların yapılması sonucu bozulması nerede ise imkansız papaz büyülerini bozmak her medyumun harcı değildir. Ancak 30 yıldır bağlama büyüleri konusunda uzman olan medyum hoca papaz büyüsü bozma konusunda başarılar elde etmiştir. Ne var ki papaz büyüsü bozmak uzun bir süreç almaktadır. Papaz büyüsü kırmızı büyü sınıfının en zorlu tehlikeli ve bozulması nerdeyse imkansız büyülerinden biri olduğu için papaz büyüsü bozma işlemi de bir takım zorlukları beraberinde getirir. Çünkü Papaz büyüsü hem yapılması zor hem de bozulması zor bir büyüdür. Zaten adına papaz büyüsü denmesinin neden de budur.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılır

En ufak bir olayda birden bire parlamak, kavga etmek, eve gelmek istememek, başka eşler arama çabasına girmek, evden ve çocuklardan kaçmak papaz büyüsü yapılmış olabildiğinin belirtileridir. Eğer büyü yapıldığına inanıyorsanız kendinizi sorgulayabilirsiniz. Kendini mercek altına alarak davranışlarınızı inceleyebilir ve köklü değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz büyüsü bozulmaz diye düşünen ve buna inanan insan sayısı fazladır. Yabancı diller ve lisanlar kullanılarak yapılan papaz büyülerinin çözümü zordur. Kadınların adet kanı alınarak işlem yapan zalim insanların yaptığı papaz büyüsü, kadının kocası ile arasını açar ve kısmetlerini bağlar. Domuz yağı büyüsü de insanların aralarında şiddetli geçimsizliklere neden olmaktadır. Sevgi saygıyı yok eder. Yılan kabuğu kullanılarak yapılan papaz büyüsü de vardır ki muhataplar birbirlerini yılan kadar tehlikeli ve soğuk görürler. Papaz büyüsünün bozulması için kimin neyi kullanarak papaz büyüsünü yaptığını tespit etmek gerekiyor. Eğer kadının adet kanı kullanılarak yapılmışsa bozmak için yine kadının adet kanı kullanılabilir. Papaz büyüsünü yapan kimseler, onun bozulma yollarını da iyi bilmektedirler. Her insan papaz büyüsünü yapamayacağı gibi onu bozamaz. Büyü dinimizde yasak ve günahtır hadisler de buna işaret eder, ancak büyüyü bilmek gerekir ve ondan sakınmak için salih bir Müslüman alimden yardım almak gerekir. Kötü yıkıcı etkiler yaratan büyüyü bozmak için o büyü hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

 

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir