Papaz Büyüsü

1296

Papaz Büyüsü Hakkında Bilmedikleriniz Papaz Büyüsü Nedir, Papaz Büyüsü Bozan Medyumlar Kimler Tüm Bu Konularda Papaz Büyüsü Hakkında Merek Edilenler.

Medyum Hoca neredeyse 30 yıldır bağlama büyüleri konusunda uzmanlaşmış ve bu alanda kendini ispat eden en eski ve bilgili medyumlardan biridir. Papaz büyüsü bağlama büyüsünün bir alt sınıfına girer. Yapılan büyünün çok daha tesirli olmasını isteyen insanlar papaz büyüsünü Ak büyü niyetiyle yani birleştirme kavuşturma muhabbeti arttırma niyetiyle yaptırırlar. Papaz büyüsünün diğer büyülerden tek farkı bu yapılmak istenen kişiden özel parçalar alınmasıdır. Bu özel parçalar tırnak saç deri parçası veya bir damla kan olabilir. Kişinin özel eşyaları alınarak gerçekleştirilen bu işlemin bozulması çok daha zordur. Bu nedenle papaz büyüsü hem Ak büyü hem de Karabüyü sınıfına giren en etkili büyülerdir. Bazı insanların yanlış algılamalarına göre papaz büyüsü sadece papazlar tarafından yapılan bir büyüdür. Oysa bu düşünce tamamen yanlıştır. Papaz büyüsü büyü konusunda ilmini geliştirmiş olan her Medyum tarafından yapılabilir. Fakat günümüzde gerçek Medyum sayısı çok az olduğu için ve bu alan istismara açık olduğu için binlerce sahte medyum para kazanmak amacıyla insanları sömürerek büyü yaptıklarını iddia etmektedir. Papaz büyüsünü yapabilmek her medyumun başarabileceği bir işlem değildir. Papaz büyüsünü yapabilen insanlar aynı zamanda papaz büyüsünü bozma bilgi ve becerisine de sahiptirler. Yani papaz büyüsünü bozabilen bir Medyum istediği zaman papaz büyüsü yapabilir. Bu büyünün yapılması ömür boyu tesir etmesi açısından diğer büyülerden daha büyük özel emek  zaman ve masraf gerektirmektedir.

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

 Papaz büyüsü çeşitleri

Yukarıda ifade ettiğimiz gibi papaz büyüsü iyi niyetlerle yapıldığında Ak büyü sınıfına girmektedir kötü niyetle yapıldığında kırmızı büyü yada kara büyü sınıfına girmektedir. iki insanı birbirine bağlamak veya iki insanın sonsuza kadar birbirinden soğutmak ve kesin sonuç almak niyetiyle papaz büyüsü yapılabilir.  Eğer kötü niyetlerle yapılıyorsa Papaz büyüsünün etkisi altında olan kişi birdenbire ailesine ve işine olan bağlılığını kaybetmeye başlar. Onlardan uzaklaşmak ister. Düşünce dünyasından karmaşa hakim olur. Fiziksel ve ruhsal sağlığı bozulmaya doğru gider. İyi niyetlerle yapılan papaz büyüsü bağlama büyüsü adı altında yapılırsa, bu kez kişinin evine çok daha büyük bir muhabbetle bağlandığı görülebilir. Aile içinde sevgiyi huzurlu ve muhabbeti tesis etmek için yapılan ve Ak büyü sınıfına giren papaz büyüsünü yapmak için yine büyü yapılan kişide özel parçalar almak ve kullanmak gerekir. Büyü yapılacak olan kişiden parça alınan her türlü büyü papaz büyüsü sınıfına girmektedir.

 

 Papaz büyüsü kaç günde yapılır

 

Diğer büyülerin aksine papaz büyüsü 10 veya 15 gün sürebilir. Büyü yapılan kişiden parça alındığı için bu parçaların işlenmesi ve bir takım özel işlemlerden geçirilmesi zaman alacaktır. Fakat papaz büyüsü etkisini çok çabuk gösterir ve papaz büyüsü bozulmadan bu etkilerin geçmesi mümkün değildir. Çok kararlı ve keskin niyetlerin gerçekleştirilmesi için papaz büyüsü yaptırılmak istenebilir. Sadece vefk yazmak değil bir çok farklı işlem de gerektiren papaz büyüsü ak büyü sınıfında ise, ölü hayvan parçaları mezarlıklardan alınan parçalar kullanmayı gerektirmez. Sadece kötü niyetlerle yapılan papaz büyüsü bu tür çirkin ve iğrenç uygulamaları gerektirebilir.

Papaz Büyüsü Yapılanların Ruh Hali

Büyü yapılan kişinin tesir altına girmesi çok çabuk olur. Eğer büyü yapılan kişi kötü niyetlerle tesir altına alınmışsa çağrılan kötü cinlerin etkisi çok fazla olur. Hayatında büyük kaoslar karmaşalar kafa karışıklıkları fiziksel ve ruhsal hastalıklar baş gösterebilir. Kişi intihara bile sürüklenebilir. Büyüyü yaptıran kişinin eğer kötü amaçlarla büyü yaptırmışsa büyük sorumluluk aldığı söylenebilir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir